Prawdziwy Lek

Hasco-Lek S.A.

Hasco-Lek S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. powstało w 1984 roku we Wrocławiu. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży farmaceutycznej z wyłącznie polskim kapitałem.

Podstawą działania firmy jest nowoczesna technologia, sprawna organizacja oraz dbałość o jakość. Dzięki temu dostarczane na rynek leki wytwarzane są zgodnie z nowoczesnymi trendami i standardami współczesnej medycyny i farmacji. Wysoką jakość produktów potwierdzają nagrody i wyróżnienia zdobywane na międzynarodowych i krajowych wystawach, jak również uznanie jakim cieszą się wśród pacjentów, lekarzy i farmaceutów.

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. wkroczyło w trzecie tysiąclecie uruchamiając nowoczesne wydziały produkcji: kapsułek, tabletek i czopków. Linia produkcyjna, instalacje serwisowe, a także hale produkcyjne są rezultatem najnowszych osiągnięć światowej myśli technicznej. Zautomatyzowana produkcja pozwala na szybkie, efektywne i niezawodne operacje techniczne.

Przedsiębiorstwo posiada certyfikat GMP na wszystkie produkowane formy leków. Jako pierwsza firma farmaceutyczna w Polsce, PPF Hasco-Lek S.A. uzyskało certyfikat GLP.

W ten sposób polska firma Hasco-Lek stała się jednym z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Europie, konsekwentnie realizując przyjętą misję:Produkowanie leków najwyższej jakości, skutecznie zaspokajających potrzeby zdrowotne pacjentów.